چهره بدون آرایش شگفت انگیزه اما آیا نداشتن آرایش باعث میشه که بیش از حد ساده به نظر بیاین؟ اخم نکنین چون شما تنها نیستین!

چهره بدون آرایش شگفت انگیزه اما آیا نداشتن آرایش باعث میشه که بیش از حد ساده به نظر بیاین؟ اخم نکنین چون شما تنها نیستین!
در هفته اخیر که یه نمایشگاه مد بین المللی برگزار شد، تمام مدل ها بدون داشتن هیچ آرایشی در راهرو حاضر شدن. پس اگه دنباله رو مد هستین و میخواین برای یه مدتی بدون آرایش باشین، چند کار رو باید انجام بدین تا چهرتون زیباتر به نظر بیاد.

وقتی از آرایش کردن صرفنظر میکنین پس یعنی دوست دارین دنیا خود طبیعی شما رو ببینه، و معنیش نشون دادن پوستتونه. پوست سالم همیشه خوب به نظر میاد و برای اینکه پوستتون سالم باشه باید ازش مراقبت کنین، یعنی باید خوب هیدارته(آبرسانی) بشه. در طول روز حداقل هشت لیوان آب بنوشین و خواب خوب رو که در زیبایی موثره دست کم نگیرین.

چهره بدون آرایش مد است!

در خرید محصولات زیبایی صرفه جویی کنین زیرا ممکنه به جوش یا بدتر از اون به یه واکنش آلرژیک منجر بشن. پولتون رو هوشمندانه صرف محصولاتی کنین که برای پوستتون خوب و مفیدن. و یادتون نره که ضدآفتاب بزنین.

مسئله ای که خیلی از خانوما نمیدونن اینه که ابروهای مرتب و آراسته یه تفاوت بزرگ ایجاد میکنه. عادت کنین که ابروهاتون رو هر دو هفته یه بار یا هر زمان که صلاح دیدین بردارین.

حتما به موهاتون توجه کنین. مطمئن شین که حداقل یک یا دوبار در هفته اون رو با روغن های مختلف چرب میکنین.

یادتون نره که به بهداشت دهان و دندانتون به خوبی توجه کرده و سالانه به دندونپزشک مراجعه کنین. استفاده از مسواک و نخ دندان به صورت روزانه یه کار الزامیه.

به طور منظم مانیکور و پدیکور کنین. هیچ چیزی بیشتر از یه ظاهر مرتب و آراستگی یه زن رو جذاب نمیکنه.

منبع: نوین زی

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه