در پست قبلی مواردی را درباره این موضوع خوندیم، حالا به ادامه ی این موارد توجه کنین.

در پست قبلی مواردی را درباره این موضوع خوندیم، حالا به ادامه ی این موارد توجه کنین.

راه هایی شگفت انگیز برای کاهش چین و چروک صورت ( بخش دوم )

از ویتامین C استفاده کنین.
بعضی مطالعات نشون میده که کرم هایی شامل ویتامین C میتونن تولید کلاژن رو افزایش بدن، از پوست در مقابل اشعه های UVA و UVB محافظت میکنن، باعث کاهش لکه های تیره میشن، سطح پوست رو صاف میکنن و باعث کاهش قرمزی پوست میشن. شما باید از محصولی همراه با ویتامین C استفاده کنین. اسید آسکوربیک میتونه برای خلاصی از چروک صورت بهترین باشه. شما همچنین میتونین ویتامین C رو داخل ال آسکوربیل پالمیتات هم پیدا کنین.

سبوس برای مراقبت از پوست
سبوس میتونه باعث بهبود ظاهر پوستتون و همچنین محافظت از اون بشه. بر طبق مطالعات، سبوس روی پوست باعث حفاظت از پوست و یا حتی بهبود پوست در مقابل آسیب های خورشید میشه. و همچنین باعث ثبات و استحکام و صاف شدن پوست میشه.

از کاکائو و یا قهوه استفاده کنین
از نوشیدنی های کاهش دهنده چروک استفاده کنین. در یک مطالعه محققان به این نتیجه رسیدن که کاکائو با درجه بالایی از آنتی اکسیدان ها از پوست در مقابل آسیب های خورشید محافظت میکنه، باعث میشه جریان خون بهتر به سلول های پوست برسه، به هیدراته شدن پوست کمک میکنه و باعث میشه پوست نرم تر و صاف تر به نظر برسه.

مبانی مراقبت از پوست رو تمرین کنین.
اگه واقعا میخواین که پوستتون جوون به نظر برسه با کارهای ضروری شروع کنین. ممکنه توصیه های زیادی رو قبلا شنیده باشین اما مهمه که:
از خورشید دوری کنین
کرم ضد آفتاب استفاده کنین
لباس های محافظ آفتاب بپوشین
سیگار نکشین
از مرطوب کننده استفاده کنین.

منبع: نوین زی

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه