زیباترین دریاچه در قزاقستان برای گردشگران. دریاچه “کیندی” در حقیقت یک جنگل صنوبر است که به زیر آب فرو رفته است. این دریاچه تماشایی و جنگل سابق در مرکز آسیا –قزاقزستان- قرارگرفته و هزاران توریست را به سوی خود می کشاند تا از طبیعت و سکوت عجیب این ناحیه لذت ببرند. این دریاچه 100 ساله در میان کوههای “کانگی آلاتو” قرار گرفته و نزدیکترین روستا به آن در 15 کیلومتری قرار دارد که برخی گردشگران ترجیح می دهند حتی این مقدار فاصله را با پیاده روی و کوهنوردی طی کرده تا به دریاچه مورد نظر برسند. در میان آب ...

زیباترین دریاچه در قزاقستان برای گردشگران

دریاچه “کیندی” در حقیقت یک جنگل صنوبر است که به زیر آب فرو رفته است.

این دریاچه تماشایی و جنگل سابق در مرکز آسیا –قزاقزستان- قرارگرفته و هزاران توریست را به سوی خود می کشاند تا از طبیعت و سکوت عجیب این ناحیه لذت ببرند.

این دریاچه 100 ساله در میان کوههای “کانگی آلاتو” قرار گرفته و نزدیکترین روستا به آن در 15 کیلومتری قرار دارد که برخی گردشگران ترجیح می دهند حتی این مقدار فاصله را با پیاده روی و کوهنوردی طی کرده تا به دریاچه مورد نظر برسند.

در میان آبهای چند رنگ دریاچه، تنه های درخت اندکی اما باقی مانده است.طول دریاچه آب سرد امروزه 400 متر و 30 متر عمق دارد و شناگران و غواصان برای شنا کردن در اطراف تنه درختان به آب می زنند.

 

دریاچه ای زیبا برای توریست ها و گردشگران دریاچه ای زیبا برای توریست ها و گردشگران دریاچه ای زیبا برای توریست ها و گردشگران دریاچه ای زیبا برای توریست ها و گردشگران دریاچه ای زیبا برای توریست ها و گردشگران دریاچه ای زیبا برای توریست ها و گردشگران دریاچه ای زیبا برای توریست ها و گردشگران دریاچه ای زیبا برای توریست ها و گردشگران دریاچه ای زیبا برای توریست ها و گردشگران دریاچه ای زیبا برای توریست ها و گردشگران

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه