هر کسی موقعیت آرایش کردن یا استفاده ی بیش ازحد لوازم آرایشی را ندارد بنابراین ما روشهایی را به شما متذکر میشویم که بدون آرایش فوق االعاده زیبا به نظر برسید. تعداد زیادی از افراد بدون آرایش احساس اعتماد به نفس نمیکنند. روشهای زیر سریع و ساده هستند.

هر کسی موقعیت آرایش کردن یا استفاده ی بیش ازحد لوازم آرایشی را ندارد بنابراین ما روشهایی را به شما متذکر میشویم که بدون آرایش فوق االعاده زیبا به نظر برسید. تعداد زیادی از افراد بدون آرایش احساس اعتماد به نفس نمیکنند. روشهای زیر سریع و ساده هستند.

بدون آرایش کردن زیبا و با اعتماد به نفس به نظر برسید

معایب خود را بپذیرید

 1. مهم نیست چقدر آرایش میکنید یا به جراحیهای زیبایی رو می آورید باید این مسئله را که شما و هیچ انسان دیگری کامل نیستید را بپذیرید.
 2. بدانید که شما نیز در نوع خودتان زیبا هستید و این تفکر را هیچگاه تغییر ندهید.
 3. به دیگران اجازه ندهید که نوع نگاه شما به خودتان و اندامتان را تغییر دهند زیرا آنها نیز معایب خودشان را دارند.

عادات غذایی خوب

 1. بهتر است مطمئن شوید که از رژیم غذایی سالم پیروی میکنید. رژیم غذایی خوب و سالم حاوی مقدار کافی از مواد مغذی(پروتئین، کربوهیدارت، چربی؛ ویتامین ها، آهن، زینک و…) و آب میباشد.
 2. سبزیجات و میوه ی فراوان بخورید و مطمئن شوید که حداقل در روز ۸ لیوان آب میخورید!
 3. از غذاهای شیرین و نوشابه های گازدار دوری کنید.
 4. یک ضرب المثل معروف هست که میگه: “مثل یک شاه صبحانه بخور، مثل یک پرنسس ناهار بخور، و مانند یک گدا شام بخور”!!
 5. کمتر بخورید. برای اینکه کمتر غذا بخورید از بشقاب کوچکتری استفاده کنید ، به این صورت تصور خواهید کرد که بیشتر از همیشه خورده اید اما در عوض خیلی کمتر از دفعه های قبل غذا خورده اید.
 6. عمل به موارد ذکر شده میزان سلامت شما را بالا برده و وزنتون را متعادل کرده (ظاهر و درون بدن شما را بهتر میکند) و عزت نفس و حس اعتماد به نفستان را درباره بدن و ظاهرتان افزایش میدهد.

از پوستتان مراقبت کنید.

 1. صورتتان را دوبار در روز با یک صابون مخصوص صورت که با نوع پوستتان مطابقت دارد شستشو دهید. (یکبار شب و یکبار روز/نه بیشتر و نه کمتر) .
 2. در صورتی که از لایه برداری که خودتان در خانه ساخته اید به عنوان ماسک صورت استفاده میکنید میتوانید در هفته بیش از یکبار از این ماسک استفاده کنید اما اگر کرم های لایه بردار را از بیرون تهیه میکنید بهتر است که فقط یکبار در هفته یا کمتر استفاده شوند زیرا پوست را خشک میکند.
 3. آب یا چا بنوشید تا پوستتون شاداب بماند.
 4. ازغذاهای پر نمک که باعث پف کردن پوست میشود دوری کنید.
 5. انجام این توصیه ها به صورتتان یک تغییر بزرگ بصری میدهد و آن را زیبا و شاداب نگه میدارد! وقتی که متوجه پوست زیبایتان شوید اعتماد به نفستان افزایش پیدا میکند.

خوابیدن

 1. شبها زود بخوابید، بین ساعت ۹ تا ۱۱ (بستگی دارد که کی میخواهید بیدار شوید). این روشی است که میتوانید به اندازه ی کافی بخوابید و سرحال و شاداب بیدار شوید. وقتی شما شاداب و سرحال باشید میدانید که روز عالی در پیش خواهید داشت.
 2. برای احیای صورت موقع بیدار شدن آن را از ترشحات پاک کنید.
 3. زود خوابیدن سیاهی دور چشم و پژمردگی آن را بهبود میبخشد. به این معنی که کمتر خسته و به جای آن هشیار و آماده به نظر خواهید رسید.
 4. بخندید. وقتی به مردم لبخند بزنید خودتان انعکاس آن لبخند زیبا را دیده و روز خود را میسازید. زمانی که به جای اخم کردن لبخند روی لبانتان باشد احساس شادی بیشتری خواهید داشت. مردم نیز شما را با اعتماد به نفس و شاد میبینند. پس حتما لبخند بزنید.

منبع: نوین زی

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه